Пошито дійсно якісно. Літери великі, добре читаються. В живу краще виглядає ніж на фото. При отриманні виявилось, що ціна трохи вища. Але 22грн - це фігня. Можливо, це через те, що замовив зелене обрамлення (стандарт - чорне). Коротше - дріб'язок, не вартий зниження оцінки. Тому, продавцеві - дяка, 5 з 5. Не бійтесь передоплати, люди чесні.
Відгуки про компанію Декор-Текстиль
Пошито дійсно якісно. Літери великі, добре читаються. В живу краще виглядає ніж на фото. При отриманні виявилось, що ціна трохи вища. Але 22грн - це фігня. Можливо, це через те, що замовив зелене обрамлення (стандарт - чорне). Коротше - дріб'язок, не вартий зниження оцінки. Тому, продавцеві - дяка, 5 з 5. Не бійтесь передоплати, люди чесні.
дуже гарно і швидко!!! дякую за увагу.