Замовляю вже не перший раз. Дуже задоволена та вдячна .Рекомендую.
Наталія К.
Відмінно
Дмитро М.
Відмінно
Степанова Л.
Відмінно
Ольга М.
Відмінно
Замовляю вже не одного разу . Завжди все добре та якісно . Останнього разу замовляла три комплекти , нажаль при отриманні на виробництві один комплект не дуже сподобався , але … був запропонована інша тюль, який відразу відшили за необхідними параметрами . Дуже дякую . Молодці ! Хай у всіх все буле добре !
Відгуки про компанію Декор-Текстиль
Замовляю вже не перший раз. Дуже задоволена та вдячна .Рекомендую.
Замовляю вже не одного разу . Завжди все добре та якісно . Останнього разу замовляла три комплекти , нажаль при отриманні на виробництві один комплект не дуже сподобався , але … був запропонована інша тюль, який відразу відшили за необхідними параметрами . Дуже дякую . Молодці ! Хай у всіх все буле добре !
Хороше обслуговування. Товар якісний. Дякую !