Дуже дякую, мені сподобались штори і якісна робота, буду замовлять тільки у Вас, ще раз дякую 🙏❤️
Данил П.
Відмінно
Ірина П.
Відмінно
Продавець чесний.Двічі робила замовлення і оплачувала всю суму.Товар прислали одразу.Пошиття чудове.
Катерина Я.
Відмінно
Квіти прийшли в дуже надійній упаковці. Серветки та шеврони чекала близько тижня. Помилково відправили інший шеврон, згодом надіслали вірний варіант за рахунок магазину - дякую.
Галина Л.
Відмінно
Замовлення одержала. Я задоволена покупкою.
Ольга Т.
Відмінно
Катерина С.
Відмінно
Алла В.
Відмінно
Ольга К.
Відмінно
Чудовий продавець. Відправка в день оплати, ще й в суботу. Товар без нарікань!!! Рекомендую!!!
Відгуки про компанію Декор-Текстиль
Дуже дякую, мені сподобались штори і якісна робота, буду замовлять тільки у Вас, ще раз дякую 🙏❤️
Продавець чесний.Двічі робила замовлення і оплачувала всю суму.Товар прислали одразу.Пошиття чудове.
Квіти прийшли в дуже надійній упаковці.
Серветки та шеврони чекала близько тижня. Помилково відправили інший шеврон, згодом надіслали вірний варіант за рахунок магазину - дякую.
Замовлення одержала. Я задоволена покупкою.
Чудовий продавець. Відправка в день оплати, ще й в суботу. Товар без нарікань!!! Рекомендую!!!