Доброго дня. Хочу подякувати за замовлення. Замовляла штори та тюль. Все прийшло вчасно, акуратно запаковано та кольори співпадають з фото. Персонал ввічливий та компетентний. Ви просто молодці, фахівці своєї справи. Всім рекомендую цей магазин. Замовляйте не пошкодуєте.
Відгуки про компанію Декор-Текстиль
Доброго дня.
Хочу подякувати за замовлення. Замовляла штори та тюль. Все прийшло вчасно, акуратно запаковано та кольори співпадають з фото. Персонал ввічливий та компетентний. Ви просто молодці, фахівці своєї справи.
Всім рекомендую цей магазин. Замовляйте не пошкодуєте.
Дякуємо Вам за відгук!
Супер. Дети очень довольны.
Дякуємо, раді що все сподобалось)