




Постільна білизна Українського виробництва "Декор Текстиль" каттон Gold Light.
Тканина: 100% бавовна (бязь)
Виробник тканини: Пакистан (якісний матеріал, не линяє під час прання, насичені кольори, стійка до зношування, не кошлатиться приємна до тіла)
Пошиття: "Декор Текстиль" — Україна
Двоспальний комплект
Розміри:
Підковдра: 1х180х220 см
Простирадло: 1х200х220 см
Наволочки: 2шт 70х70 см
Бязь (араб. [bäzz]) — бавовняна щільна тканина полотняного переплетення, паперове полотно, бурмети. Бязь випускається суворою (невиробленою) і білої,набивний и гладкофарбованою. Біла бязь зазвичай називається полотном. З'явилася в Росії в XVI століття, а в давнину привозила з Азии. Використалася дляопалювань, каптанів та іншого верхнього одягу як підкладка. В XVIII—XX вв. вибілена бязь слугувала для пошиття спідньої солдатичної білизни, оскільки була дешевшоюмиткаля. Гладкофарбовані бязь використовували для підкладки та дублювання костюмних і пальтових тканин, набивну — для жіночих і дитячих легких суконь.
Зараз бязь — основний тип тканин для пошиття постільної білизни. Бязева білизна, як свідчить господиня, витримує «безскінченне» кількість прань, до того ж коштує порівняно недорого. Залежно від щільності плетіння, з бязі можна робити як парадні, так і повсякденні гарнітури. Останні, завдяки своїй практичності, мають великий попит у Росії. За цими показниками з бязю порівнянна лише суміш бавовни з поліестером.
Варто також зазначити такі властивості бязі, як-от:
- гігієнічність
- екологічна чистота
- легкість
- здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка
- низька зминальність





- #потельбязь, #поживнабілизна, #потельбавовна, #потельсатин, #потельнедорого
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Декор-Текстиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 870 ₴/комплект

