




Постільна білизна з високоякісної натуральної ткани от "Декор Текстиль"
Тканина: 100% бавовна (Фланель, якісний матеріал, не линяє під час прання, насичені кольори, стійка до зношування, не кошлатиться)
Двоспальний
Розміри:
Пододеяльник 180х220см 1шт
Простирадло 200х230 см 1 шт.
Наволочка 50х70 см 2 шт.
Фланель— тканина, виготовлена з бавовняних волокон, скручених і переплетених подвійним переплетенням з мікроворсом, мяка та приємна на дотик. Завдяки такому виготовленню, матеріал виходить дуже гладким і ніжним (майже, як шовк) і водночас має всі властивості бавовни (не алергенний, міцний, чудово пропускає повітря, майже не мнеться, добре прасується, випускається в найрізноманітніших забарвленням, довговічним тощо).
Варто також зазначити такі властивості мультибавовна, як-от:
- гігієнічність
- екологічна чистота
- легкість
- здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка
- низька зминальність
#поживнабілизна, #розпродажувачі, #потельсатинкієв #поживні комплекти, #потельхлопок
| Склад тканини | |
|---|---|
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Основні | |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
- Ціна: 1 020 ₴/комплект

