



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чудові, оригінальні та яскраві сувеніри - маніти для холодильника! Такі подаруночки, нікого не залишать байдужим, та буде прекрасним доповненням до будь-якого привітання!
Магніт Магніт "Новорічний дракон 2024", 65х100мм
Магніт вініловій, товщина магнітної основи 0,9мм
Принт: Глянцевий фотодрук преміум класу
Розмір: 65х100мм
НАШ САЙТ: ДЕКОР ТЕКСТИЛЬ
вул.Глибочицька 44, магазин «ДжаБо Текстиль» (БЦ Глибочицький, Ультрамаркет)
Тел: +380 (93) 775-58-97 Лайф
+380 (98) 997-66-43 Київстар
+380 (66) 242-39-37 МТС
+380 (93) 889-33-11 Шеврони


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Декор-Текстиль |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Магнит сувенирный |
| Материал магнита | Винил |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 25 ₴

