




Тюль готова Жаккард "Софія" Білий, 300х270см
Красива жаккардовая тюль з класичним принтом.
Колір основи: Білий
Висота від карниза: 270 см (за бажанням покупця.
Ширина: 300см.
Кріплення: пришита шторна стрічка для будь-яких типів гачків.
Вартість вказана за весь виріб з пошиттям і фурнітурою.
Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою.
Термін готовності на відправку уточнюйте у менеджерів.
НАШ САЙТ: ДЕКОР ТЕКСТИЛЬ
вул.Глибочицька 44, магазин «ДжаБо Текстиль» (БЦ Глибочицький, Ультрамаркет)
Тел: +380 (93) 775-58-97Лайф
+380 (98) 997-66-43Київстар
+380 (66) 242-39-37МТС
+380 (93) 889-33-11Шеврони


#сеткатекстильная #тканьсетка #декоративнаясетка #однотоннаясетка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Декор-Текстиль |
| Страна производитель | Украина |
| Длина изделия | 2.7 см |
| Цвет | Молочный |
| Материал | Ажур |
| Принты, узоры | Вензель-дамаск |
| Способ подвеса | Тесьма |
| Ширина изделия | 3 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид химической ткани | Синтетическая |
| Длина | 3 |
| Назначение ткани | Гардинная |
| Сечение | Мелкая сетка |
| Ширина рулона | 300см |
- Цена: 675 ₴/комплект





