
НОВИНКА!
Набір постільної білизни Страйп Сатин
Постільна білизна з високоякісної натуральної тканини від "Декор Текстиль"
Тканина: 100% бавовна (страйп сатин, якісний матеріал, не линяє при пранні, насичені кольори, стійка до зносу, не кошлатиться)
Сімейний комплект:
Підковдра: 150х210см 2шт
Простирадло на резинці: 180х200см+25см 1шт
Наволочка 70х70см 2шт
Страйп Сатин - тканина, виготовлена з бавовняних волокон, скручених і переплетених подвійним переплетенням. Завдяки такому виготовленню, матеріал виходить дуже гладким і ніжним (майже, як шовк) і в той же час має всі властивості бавовни (не аллергенний, міцний, добре пропускає повітря, майже не пом'якшується, добре гладиться, випускається в найрізноманітніших кольорах, довговічний і і т.д.).
Варто також відзначити такі властивості сатину, як:
гігієнічність
екологічна чистота
легкість
здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка
низька ступінь заминання.

#постельноебелье, #распродажапостели, #постельсатинкиев #постельныекомплекты, #постельхлопок
| Состав ткани | |
|---|---|
| Хлопок | 100 % |
| Размеры наволочки | |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 200 см |
| Ширина простыни | 160 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 250 см |
| Ширина пододеяльника | 230 см |
| Основные | |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Клетка |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Страйп-сатин |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Светло-серый |
- Цена: 1 390 ₴/комплект

