
НОВИНКА!
Набір літньої постільної білизни: ЛІтня легка ковдра, простирадло та 2 наволочки
Постільна білизна з високоякісної натуральної тканини від "Декор Текстиль"
Тканина: 100% бавовна (мультихлопок, якісний матеріал, не линяє при пранні, насичені кольори, стійка до зносу, не кошлатиться)
Євророзмір:
Літня лекга ковдра: 230х250см 1шт
Простирадло: 230х250см 1шт
Наволочка 50х70см 2шт
Мультибавовна - тканина, виготовлена з бавовняних волокон, скручених і переплетених подвійним переплетенням. Завдяки такому виготовленню, матеріал виходить дуже гладким і ніжним (майже, як шовк) і в той же час має всі властивості бавовни (не аллергенний, міцний, добре пропускає повітря, майже не пом'якшується, добре гладиться, випускається в найрізноманітніших кольорах, довговічний і і т.д.).
Варто також відзначити такі властивості мультибавовни, як:
гігієнічність
екологічна чистота
легкість
здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка
низька ступінь заминання.

#постельноебелье, #распродажапостели, #постельсатинкиев #постельныекомплекты, #постельхлопок
| Состав ткани | |
|---|---|
| Хлопок | 100 % |
| Размеры наволочки | |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 250 см |
| Ширина простыни | 230 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 250 см |
| Ширина пододеяльника | 230 см |
| Основные | |
| Цвет | Бежевый |
| Тип комплекта | Двуспальный с европростыней |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика декора, рисунка | Варіант №6 |
- Цена: 1 350 ₴/комплект

