Корзина
1213 отзывов

УВАЖАЕМЫЕ КЛИЕНТЫ! МАГАЗИН РАБОТАЕТ ТОЛЬКО В ОНЛАЙН РЕЖИМЕ В СВЯЗИ С КАРАНТИНОМ! ВЫСТАВОЧНЫЙ ЗАЛ ДЛЯ ПОСЕЩЕНИЙ ЗАКРЫТ! В связи с текущей ситуацией карантина в Украине наша компания закрывает магазин для свободного доступа и самовывоза товаров. Все заказы принимаются по сайту. Отправка заказов выполняется перевозчиками Новая почта, Укрпочта и зависит так же от работы перевозчиков на период карантина. Наличие комплектов предварительно уточняйте у менеджеров. Сроки пошива изделий от 10 до 20 рабочих дней.

УкраинаКиевул. Глубочицкая 71 (м.Контрактовая площадь, м.Лукьяновская)
+380937755897
+380989976643
+380662423937
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Декор-Текстиль
Корзина
Прапор ОУН, УПА, атласный 150х225см, фото 2
Прапор ОУН, УПА, атласный 150х225см, фото 3
Прапор ОУН, УПА, атласный 150х225см, фото 2
Прапор ОУН, УПА, атласный 150х225см, фото 2
Прапор ОУН, УПА, атласный 150х225см, фото 3
Описание
Информация для заказа

Прапор атласний, червоно-чорний, ОУН, УПА.
Прапор пошитий з якісної атласної тканини, лицева сторона глянцева, розмір 100см х 150см. Зроблений карман для держака.

Прапор 100см х 150см - 60грн

Прапор 150см х 225см - 150грн

Прапор 300см х 450см - 500грн

З прадавніх часів у представників різноманітних культур та цивілізацій по усьому світу активно використовувались червоний та чорний кольори. Це пояснюється легкістю отримання таких барвників з природних матеріалів. В різних куточках світу їх наділяли своєрідними значеннями, енергетикою. Але в більшості ці характеристики збігались. Чорний колір здебільшого означав тривогу – адже давні люди боялись темної ночі, чорних проваль та морських глибин і через те “населяли” в них усіляких злих духів та богів.  От і досі в багатьох традиціях чорний колір – це символ смутку, страху, страждань, смерті, зла.  Але, у випадку нашого піддослідного  червоно-чорного прапору не слід шукати відповідей стосовно його ідеології у тих найдавніших часах. Відповідь значно ближче, та про це дещо згодом…


Що ж стосується червоного, то значення цього кольору зазнало найрізноманітніших інтерпретацій. У часи Древньої  Греції він асоціювався з війною та хоробрістю, в Римській Імперії – з владою, імператорським богонамісництвом. З появою християнства червоний вважався кольором крові Ісуса Христа, тож і ніс у собі послання страждань та любові (любові через страждання та навпаки).
 

А от у деяких племен індіанців, у індусів, іудеїв та гуцулів з давніх-давен  речі червоного кольору вважались захисними, оберегами від злих духів та людських помислів. Традиційна вишивка червоно-чорними нитками наділялась здатністю оберігати від злого та насичувати енергією до життя. Але ближче до нашого часу люди знаходили більш зрозумілі та простіші значення, що добре ілюструє текст пісні “Два кольори” – “…сорочку мати вишила мені червоними та чорними нитками. Два кольори мої, два кольори. Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої, два кольори. Червоний – то любов, а чорний – то журба”.

  • Цена: 150 грн.