


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чудові, оригінальні та яскраві сувеніри - маніти для холодильника! Такі подаруночки, нікого не залишать байдужим, та буде прекрасним доповненням до будь-якого привітання!
Магніт "Тризуб"
Магніт вініловій, товщина магнітної основи 0,9мм
Принт: Глянцевий фотодрук преміум класу
Розмір: 65х65мм

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Магнит сувенирный |
| Материал магнита | Винил |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Длина | 65 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 15 ₴

